Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích 40kap.

Novinka
Botanic Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích 40kap.
239 Kč
Skladem
Seznámení s rostlinou Ašvaganda
Exotická rostlina Ašvaganda má podobné účinky jako Ženšen a nalezli bychom ji v suchých oblastech Indie a Afriky. Využívají ji tradiční léčitelé zabývající se Ajurvédou, kteří si cení zejména kořene rostliny. Ašvaganda tvoří keř o výšce 50 až 200 cm a oblíbili si ji vyznavači tantrických rituálů. O této rostlině se zmiňují již staré indické spisy, které o ní mluví jako o životodárném prostředku a toniku.
Složení Ašvagandy
Ašvaganda s přezdívkou „Indický Ženšen“ obsahuje řadu látek, jako jsou minerály, aminokyseliny nebo alkaloidy se sedativními účinky. V extraktu se nachází 2.5% alkaloidu withanolidu se sílou Ženšenu.
Účinky Ašvagandy
Ašvaganda zvyšuje chuť na milostné hrátky a udržuje Vás v mladistvé kondici. Zatočí s nadmírou stresu a zvýší Vaši koncentraci a paměť, což oceníte během pracovní doby nebo při studiu. Kromě toho kořen Ašvagandy
  • stimuluje organismus a imunitní systém
  • obnovuje fyzickou a psychickou vitalitu
  • harmonizuje činnost reprodukčního systému
  • potlačuje únavu a dodává energii
  • pročišťuje tělo a posiluje ho
Vedlejší účinky Ašvagandy
Extrakt z kořene Ašvagandy by neměly užívat těhotné a kojící ženy a děti do 6 let věku. Nevhodný je také pro osoby s nízkým krevním tlakem. Pokud jste nemocní nebo se s něčím léčíte, poraďte se o Ašvagandě se svým ošetřujícím lékařem.
Dávkování Ašvagandy
Každý den dopřejte svému tělu 1 kapsli s extraktem z kořene Ašvagandy.
Způsob užití Ašvagandy
Kapsli zapijte 200 – 300 ml vody nebo oddělte části kapsle od sebe, prášek rozmíchejte ve sklenici s vodou a vypijte, popřípadě ho přimíchejte do jídla.
Vhodné kombinace
Věděli jste o tom, že Ašvaganda se skvěle doplňuje s dalšími rostlinami? S Ašvagandou můžete současně užívat Ženšen pravý, Macu peruánskou nebo Guaranu.
 
Kód Kód: 49486
Kategorie: Afrodiziaka