Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Drmek - Prášek z plodů v kapslích 90kap.

Novinka
Botanic Drmek - Prášek z plodů v kapslích 90kap.
139 Kč
Skladem
Seznámení s rostlinou Drmek
Drmek obecný s lidovým označením Mnišský pepř je málo rozvětvený keř, který dorůstá výšky až 6 metrů. V prvopočátcích se vyskytoval v teplejších oblastech Evropy. V současné době byste na něj narazili v celém středomoří i v Malé Asii. Antičtí obyvatelé používali rostlinu na ženské potíže a mniši starého Říma na potlačení sexuality. Z rostliny jsou nejúčinnější právě plody, které mají bobulovitý tvar.
Složení Drmku
Sušené plody v sobě uchovávají silice a cenné flavonoidy (antioxidanty). Dále bychom v nich nalezli glykosidy a kyselinu oleanolovou. Drmek obsahuje vysoké procento aktivních látek, které působí jako ženské hormony.
Účinky Drmku
Jak jsme již nastínili, Drmek je vhodný především pro ženy, neboť pomáhá při problémech s menstruací, harmonizuje funkci dělohy, zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění a podporuje lidskou sexualitu. Dále plody z této rostliny
  • ulevují při hemoroidech
  • přispívají k rychlejší léčbě akné
  • působí proti průjmům
  • pomáhají při zánětech sliznic
  • upravují trávení
  • působí proti bakteriím a houbám
Vedlejší účinky Drmku
Plody Drmku mohou mít nežádoucí účinky na lidi, kteří užívají léky na psychiku. Pozor by si měly dát ženy, které berou antikoncepci. Nedoporučují se těhotným a kojícím ženám. Konzultujte s lékařem.
Dávkování Drmku
Zajímá Vás, jaká dávka je ta správná? Právě teď Vám to prozradíme: denně užívejte až 3-4 kapsle. Kapsle užívejte s jídlem a nezapomeňte je pořádně zapít vodou.
Vhodné kombinace
Plody Drmku nemusíte kombinovat s žádnou další bylinou. Plody samy o sobě působí dostatečně silně a poradí si s Vašimi zdravotními problémy bez „pomoci“ ostatních bylin.
 
 
Kód Kód: 49513
Kategorie: Afrodiziaka