Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích 40kap.

Novinka
Botanic Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích 40kap.
Alternativní názvy
Nevhodné pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
239 Kč
Skladem

Doplňte energii a obnovte duševní rovnováhu bylinou, která nachází své uplatnění v ájurvédské medicíně už po tisíciletí. Patří mezi nejznámější adaptogeny, což jsou rostliny, které pomáhají organismu překonat psychicky i fyzicky náročné období. Pravidelným užíváním zvýšíte svou vitalitu i psychickou odolnost. Kořen Ašvagandy je také ceněný pro silné afrodiziakální účinky a pomoc při potížích s početím. Drcený kořen v kapslích nabízí nejjednodušší dávkování. Celou denní dávku doplníte pouze jednou kapslí.

Aktivní látky

Kořen Ašvagandy obsahuje celou řadu minerálů, aminokyselin a alkaloidů, z nichž nejvýznamnější je withanolid, kterého je v kapslích 2,5 %.

Vhodné při

  • mentálně náročné práci
  • problémech se spánkem
  • problémech se soustředěním
  • časté únavě a nedostatku energie
  • dlouhodobém stresu
  • nízkém libidu a problémech s otěhotněním
  • při problémech dýchacím systémem

Užívání a dávkování

Denní dávka Ašvagandy je 1 kapsle. Kapsli zapijte 200 až 300 ml vody, případně oddělte části kapsle od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě. Prášek lze přimíchat i do kaší, smoothie nebo jiného jídla.

Vedlejší účinky

Ašvaganda je velmi dobře snášená. Přesto není vhodná pro každého. Kapsle s extraktem z kořene Ašvagandy nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, pro děti do 6 let věku, pro osoby s nízkým krevním tlakem, poruchou štítné žlázy nebo při autoimunitních onemocněních. V takovém případě se před užíváním poraďte se svým lékařem.

Vhodné kombinace

Účinky Ašvagandy se skvěle doplňují s produkty ze Ženšenu pravého, Macy peruánské a Guarany. Společným užíváním docílíte silnějšího působení.

Země původu

Indie

Kód Kód: 49486
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu