Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Boswellia Serrata - Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích 60kap.

Novinka
Botanic Boswellia Serrata - Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích 60kap.
Alternativní názvy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
259 Kč
Skladem

Boswellia serrata neboli Kadidlovník pilovitý je středně velký strom, který v sobě ukrývá cenné tajemství: pryskyřici s blahodárnými účinky pro lidské zdraví. Tento nenápadný, avšak o to významnější strom, spadá do čeledi březulovitých a dorůstá až do výšky 8 metrů. Své druhové jméno získal podle lichozpeřených listů s pilovitými okraji. Pokud byste se vydali do Indie, na Střední východ nebo do Afriky, jistě byste jej poznali podle drobných květů žluté až bílé barvy.

Pojďme si říct něco více k pryskyřici, která se hromadí v kanálcích kůry a ve dřevě. Pěstitelé ji získávají tak, že naříznou kůru stromů a poté zachytávají vytékající mízu do speciálních bambusových košů. Pryskyřice se začíná odebírat ze stromů, jejichž stáří dosáhlo 8 až 10 let. Tušíte, proč je vlastně tolik významná?

Aktivní látky? Spolehněte se na boswellové kyseliny

Z pryskyřice kadidlovníku se vyrábí extrakt s vysokým obsahem účinných látek, silic a kyselin, z nichž nejvýznamnější jsou boswellové kyseliny.

Podíl jednotlivých kyselin v pryskyřici se ale může lišit. Odvíjí se totiž od typu půdy, kde stromy rostou. Nejkvalitnější pryskyřice, které obsahují nejvyšší podíl boswellových kyselin, pochází ze stromů rostoucích v suchých a kamenitých půdách. Množství pryskyřice z těchto stromu sice není příliš vysoké, najdeme v nich však nejvyšší podíl boswellových kyselin. Nejvýznamnější pěstitelé, kteří dodávají pryskyřici té nejvyšší jakosti, pocházejí z africké oblasti Rudého moře a z Arabského poloostrova. Extrakt z Boswellie v kapslích patří mezi nejoblíbenější formy, protože se snadno užívá. Jedna tableta obsahuje 400 mg extraktu kadidlovníku a stačí ji zapít sklenicí vody. Nespornou výhodou je, že si kapsle můžete vzít do kanceláře, na cesty i na dovolenou – zkrátka můžete je mít stále u sebe, abyste nevynechali svou denní dávku.

Pro koho je forma vhodná?

Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích je vhodný pro všechny, kteří mají rádi pohodlnou formu dávkování — odpadá totiž nutnost odvažování či odměřování ideální dávky. Všechny kýžené účinky získáte v jedné jediné kapsli. Kapsle ocení také časově vytížení lidé, pro které je pohodlnější zapít kapsli, než si připravovat nápoj z prášku.

To podstatné najdete v jedné jediné kapsli

Extrakt z Boswellie ve formě kapslí je praktická forma, kterou si s sebou můžete vzít kamkoliv. Pro maximálně účinek užívejte 1 kapsli denně.

Jak kapsle užívat? Doporučenou dávku jednoduše zapijte 200 ml vody. Kapsle se v žaludku rychle rozpustí a účinné látky se výborně vstřebají do krve.

Vedlejší účinky při užívání? Není potřeba se obávat

U přírodních produktů z Boswellie nebyly prokázány žádné vedlejší účinky. Její užívání by však měli pro jistotu konzultovat se svým lékařem lidé s vážnými zdravotními problémy a těhotné a kojící ženy.

Kód Kód: 49530
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu