Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic BrainUp - Mix na podporu mozkové aktivity 30kap.

Novinka
Botanic BrainUp - Mix na podporu mozkové aktivity 30kap.
339 Kč
Skladem

Potřebujete se v práci soustředit a podávat špičkové výkony? Nebo máte učení až nad hlavu? Kapsle BrainUp jsme vytvořili společně s našimi odborníky tak, aby vám okamžitě dodaly potřebnou dávku energie a nastartovaly mozek naplno. Špatná koncentrace a paměť jsou minulostí! Hlavní složky kapslí jsou extrakt ze semínek Guarany s 22 % kofeinu a extrakt z byliny Brahmi s 5 % bacosidů, které se společně doplňují v účincích.

Guarana (Paullinia cupana) patří mezi nejsilnější přírodní stimulanty, jejíž účinky znali domorodci z Amazonie už před staletími. Obsahuje totiž až 4× více kofeinu než třeba káva. Dále v ní najdete vitamíny, minerály a alkaloidy teobromin a teofylin, které patří do stejné skupiny metylxantinů jako kofein. Obsažené látky vám dodají vitalitu, zlepšují soustředění, paměť i celkové duševní zdraví.

Brahmi (Bacopa monnieri) používá pro povzbuzení mozkové činnosti ajurvédská medicína už tisíce let. Neobsahuje kofein, ale zato obsahuje bacosidy, které pozitivně ovlivňují náš mozek. Další prospěšné látky, které v ní najdete, jsou flavonoidy, alkaloidy a saponiny.

Díky povzbudivým účinkům ocení kapsle BrainUp kreativci, biohackeři, studenti i vrcholoví manažeři. Prostě všichni, kteří potřebují 100% koncentraci a skvělou paměť. A to naprosto bez chemie.

Užívání a dávkování

Pro dosažení nejlepších účinků si vezměte 2 kapsle 20 minut před potřebným účinkem. Ideálně je zapijte dostatečným množstvím vody. Nedoporučujeme užívat nalačno.

Vedlejší účinky

Při dodržených dávkách nehrozí žádné vedlejší účinky. Při překročení dávky nebo při přecitlivělosti na kofein můžete zaznamenat třes, bolesti hlavy, podrážděnost, zrychlený tep a nespavost. Neužívejte v těhotenství ani pokud kojíte. Kapsle také nejsou vhodné pro děti a pro osoby s vysokým nebo nízkým tlakem a kardiovaskulárními problémy.


Kód Kód: 49528
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu