Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic EnergyUp - Mix 30kap.

Novinka
Botanic EnergyUp - Mix 30kap.
349 Kč
SklademPotřebujete energii na vyřešení náročného projektu v práci, intenzivní trénink nebo zkouškové období? Nebo jen prostě udržet v chodu o něco déle? Přesně pro tyto příležitosti jsme společně s našimi odborníky sestavili prémiový produkt EnergyUp, který díky vhodné kombinaci přírodních složek dokáže dodat pořádnou dávku lidské energie až na 4 hodiny. Žádné placebo, ale poctivá síla z přírody.

Hlavní složky kapslí EnergyUp jsou extrakt z Guarany s 22 % kofeinu a extrakt z Kolovníku lesklého s 10 % kofeinu. Guaranu používali už před staletími domorodé kmeny z Amazonie jako přírodní stimulant. Kolové oříšky zase žvýkali poutníci v Africe, aby měli dost síly na přejití pouště. A ano, extrakt z Kolovníku – Cola nitida – je přesně ta složka, která stála za vznikem Coca-Coly. Další účinnou přísadou je Ženšen pravý, který patří mezi nejznámější adaptogeny – rostliny, které zlepšují schopnost překonávat psychicky i fyzicky náročná období.

Zapomeňte na přeslazené energeťáky. S těmito přírodními kapslemi na zvýšení energie se zvládnete soustředit na náročné pracovní projekty, lépe si zapamatuje nové informace a vydržíte bdělí a pozorní i během řízení na delší vzdálenosti. Použité složky se postarají o dostatek energie během intenzivních tréninků i při fyzicky náročné práci.

Vhodné při

  • psychicky náročné práci
  • fyzicky náročné práci
  • intenzivním sportovním tréninku
  • regeneraci po těžké nemoci
  • nedostatku energie
  • problémy se soustředěním
  • zkouškovém období
  • dlouhých cestách za volantem

Složení EnergyUpu

Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu 34 %
Kolovník lesklý - Extrakt z plodů 10% kofeinu 26 %
Ženšen pravý - Extrakt z kořene s 80% ginsenosidů 17 %
Kapsle HPMC 16 %
Hořký pomeranč 7% synefrinu 3 %
Kofein 3 %
Černý pepř - Extrakt ze semínek s 5% Asiatikosidů 1 %


Užívání a dávkování

Užívejte 1 - 2 kapsle 20 až 30 minut před požadovaným účinkem a minimálně 6 hodin před spaním. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle.

Vedlejší účinky

Přípravek obsahuje kofein. Kapsle neužívejte při přecitlivělosti na kofein nebo problémy se spánkem. Produkt také není vhodný pro děti, mladistvé a těhotné a kojící ženy. Neužívejte ani pokud máte problémy s kardiovaskulárním systémem, trpíte vysokým krevním tlakem nebo užíváte léky na ředění krve.

Kód Kód: 49450
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu