Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích 40kap.

Novinka
Botanic Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích 40kap.
Alternativní názvy
Nevhodné pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
235 Kč
Skladem

Guarana, s poněkud zvláštním českým pojmenováním Paulinie Nápojná, je jihoamerická rostlina, která doslova dobyla celý svět. Jejích povzbuzujících účinků na tělo i mysl si všimly již domorodé kmeny žijící v této oblasti. Pojďme si tento přírodní zázrak, nabitý blahodárnými látkami, představit blíže.

Nastartujte se díky pořádné dávce kofeinu

Nejzajímavějšími látkami, které Guarana obsahuje, jsou bezesporu stimulanty. Teobromin a teofylin regulují hladinu krevního tlaku, podporují nervovou činnost a mají protizánětlivý efekt. Nejvíce zastoupen je pak zejména alkaloid kofein, kterého Guarana obsahuje až čtyřikrát více než káva, což se projevuje na síle jejích účinků. Kromě toho naleznete ve složení také třísloviny, alkaloidy, škrob, minerály, aminokyseliny, vitaminy skupiny B a vitamín C. Využijte všech těchto benefitů díky kapslím s extraktem z Guarany. Čistá kapslová forma Guarany bez přídatných látek se skvěle hodí pro pohotové použití - zejména v situacích, kdy nemáte čas na vážení a odměřování. Kvůli vysoké koncentraci hlavní účinné látky - kofeinu, je vhodné nepřekračovat denní doporučenou látku.

Povzbuzení a příval energie díky 1 kapsli denně

Extrakt v kapslích je nejsilnější formou, proto si pro maximální účinek vystačíte pouze s 1 kapslí denně. Neobsahuje žádné zbytečné přídatné látky, pouze osvědčené přírodní formule. A jak tento produkt užívat? Kapsle nabízí pouze jednu možnost, která je pohodlná a flexibilní - spolknout a zapít 200 mililitry vody.

Pro koho je tato forma vhodná?

Pro všechny, kteří ocení pohodlné dávkování v podobě kapslí, které si můžete kdekoliv a kdykoliv vzít s sebou.

Při dodržení doporučené dávky vedlejší účinky nehrozí

Předávkování kofeinem není časté, avšak při vyšším, než doporučeném příjmu rozhodně není vyloučené. Hlavními příznaky jsou především nespavost, poruchy spánku, ale také změny nálad, nebo bolesti hlavy. Kapsle Guarany by, vzhledem k vysokým koncentracím přítomnosti kofeinu, neměly užívat těhotné a kojící ženy a také děti. Stejně tak to platí i u osob s kardiovaskulárními problémy a vysokým krevním tlakem.

Kód Kód: 49126
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu