Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Guarana - Prášek ze semínek 200g

Novinka
Botanic Guarana - Prášek ze semínek 200g
Alternativní názvy
Nevhodné pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
195 Kč
Skladem

Guarana, latinsky Paullinia cupana, je amazonská rostlina, kterou pro její povzbuzující účinky uctívali již domorodé kmeny v oblasti Jižní Ameriky. Přibližně v 17. století tyto účinky potvrdilo i botanické zkoumání. Od té doby jejích stimulačních účinků bez nadsázky využívá celý moderní svět.

Až čtyřnásobná dávka kofeinu, která vás nakopne

Věděli jste, že semínka Guarany obsahují až čtyřikrát více kofeinu než semínka kávy? Kromě toho obsahuje také další kardiostimulanty jako jsou teobromin či teofylin, která regulují hladinu krevního tlaku, podporují nervovou činnost a mají protizánětlivý efekt. Mimo to lze ve složení nalézt také třísloviny, alkaloidy a škrob, minerály, aminokyseliny, vitamíny skupiny B a vitamín C. Vy si všechny benefity unikátního složení Guarany můžete dopřát díky naší Guaraně v prášku. Drcená forma bylinky s vysokým obsahem kofeinu jsou ideální jako součást vašeho ranního energizujícího nápoje či snídaně. Účinky mají postupný nástup, který je charakteristický příjemnými přívaly energie a elánu. Zpravidla po 3 - 5 hodinách účinky postupně přirozeně odeznívají.

Pro koho je tato forma vhodná?

Prášková forma ze semínek nabízí mnoho variant užívání. Ranní nápoj z Guarany připravíte velmi snadno, přičemž bude vynikající pro ospalá rána i náročné dny v kanceláři.

Kolik prášku Guarany denně užívat a jak jej dávkovat?

Pro maximální účinnost si dopřejte si 5 gramů prášku denně, což představuje asi 1 kávovou lžičku. Nejvhodnější je začít s nižšími dávkami, které postupem času navýšíte. Jaká forma je užívání je nejvhodnější? Prášek můžete snadno rozmíchat ve 200 mililitrech vody a vypít. Oblíbenou možností je také čaj z Guarany či koncentrovaný odvar.

Existují vedlejší účinky? Není třeba se obávat

Při konzumaci vyšších než doporučených dávek, může dojít k předávkování kofeinem, které je charakteristické nespavostí, poruchami spánku, ale také změnami nálad a podrážděností. Vždy je proto důležité dodržovat dávkování, abyste tomuto problému předešli. Prášek z Guarany není vhodný pro kojící ženy, děti, těhotné ženy s osoby trpící kardiovaskulárními nemocemi.

Kód Kód: 49123
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu