Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Kotvičník (Tribulus) - Extrakt z plodů s 50% protodioscinů v kapslích 40kap.

Novinka
Botanic Kotvičník (Tribulus) - Extrakt z plodů s 50% protodioscinů v kapslích 40kap.
Alternativní názvy
Nevhodné pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
325 Kč
Vyprodáno

Na nánosech čínského a japonského pobřeží začala kdysi růst zajímavá rostlina. Její latinské jméno zní Tribulus Terrestris, české pak Kotvičník zemní. Už jste o kotvičníku někdy slyšeli? Věřte nám, že se rozhodně vyplatí dozvědět se o něm více.

Kotvičník zemní je jednoletá nenápadná bylinka, která se po celá staletí používá v  tradiční východní medicíně. Není proto divu, že se její věhlas postupně rozšířil do celého světa. Mohou za to především její vlastnosti, které poprvé odborně popsali bulharští vědci.

Kotvičník podporuje vitalitu, zvyšuje energii, zlepšuje sexuálních funkce, fyzickou zdatnost a mnoho dalšího. Skvělá zpráva je, že všechny tyto pozitivní účinky si můžete dopřát právě díky našemu extraktu z plodů kotvičníku v kapslích. Díky vysokému obsahu protodioscinů, které jsou považovány za nejúčinnější látky kotvičníku, nabízí kapsle velmi rychlý a efektivní účinek. Podobně jako u kapslí s 90 % saponinů dochází k nástupu účinků již po 10 - 14 dnech užívání.

Kapsle je ideální užívat 4 týdny a poté si dát 1 týden v užívání pauzu. Oceníte je zejména pro jejich praktické dávkování a jednoduchost podávání.

Pro koho je tato forma vhodná?

Tento typ produktu ocení sportovci, kterým pomůže s posílením svalového tonu. Zároveň velmi účinně vyrovnává hormonálních hladiny u starších lidí, posiluje sexuální apetit a celkovou vitalitu.

Aktivní látky? Kotvičník je jimi přímo nabitý

Kotvičník zemní obsahuje opravdu široké spektrum aktivních látek, které mají významný vliv na náš organismus. Mezi tyto složky patří steroidní saponiny, alkaloidy, flavonoidy, glykosidy, třísloviny, vitamíny a mnoho dalších.

Nejzásadnější složkou Kotvičníku zemního jsou steroidní saponiny, který mají prokazatelně pozitivní účinky na naše tělo. Nejsilnějším steroidním saponinem je protodioscin, který má výrazný vliv na zvýšení hladiny testosteronu, podporu libida a na svalového tonu.

Pohodlné dávkování díky extraktu v kapslích

Díky našem extraktu v kapslích je použití doplňku praktické a jednoduché. Stačí kapsle v indikovaném množství zapít cca 300 ml vody.

Vedlejší účinky při užívání? Nemějte žádný strach

Vedlejší účinky při užívání kotvičníku nebyly zjištěny. Neměli byste jej však užívat nalačno, protože by mohl přispět k žaludečním či střevním potížím. Užívání rovněž není vhodné pro těhotné a kojící ženy, které by konzumaci kotvičníku měly konzultovat s lékařem.

Tribulus terrestris, Autor: Forest a Kim Starr Obrázek užit pod licencí CC BY-SA 3.0

Kód Kód: 49150
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu