Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic Kotvičník (Tribulus) - Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích 60kap.

Novinka
Botanic Kotvičník (Tribulus) - Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích 60kap.
Alternativní názvy
Nevhodné pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
239 Kč
Skladem

Vyskytuje se na písečném podloží v Číně, Bulharsku a dalších místech na světě. Je považován za plevel, a přesto je zcela výjimečný. Řeč je o Kotvičníku zemním, také známým pod latinským názvem Tribulus terrestris.

Této nenápadné, jednoleté poléhavé rostliny dorůstající se okolo 60 centimetrů byste si na první pohled nejspíš vůbec nevšimli. Typické jsou pro ni krátké řapíkaté listy, s pětičetnými květy žluté barvy.

Kromě již zmíněných jmen se o něm mluví jako o doslova zázraku, který navrací vitalitu a pomáhá řešit mnohé zdravotní obtíže. Vy si všechny jeho pozitivní účinky můžete snadno dopřát prostřednictvím našich kapslí. Díky vysokému obsahu steroidních fytosterolů se jedná nejžádanější formu kotvičníku na trhu. První změny byste na sobě měli zpozorovat velmi rychle, řádově za 10 - 14 dnů.

U kapslové formy je doporučeno užívání v cyklech - 4 týdny užívat a následně 1 týden vynechat. Nespornou výhodou kapslí je především jejich flexibilita, protože si je můžete s sebou vzít kdykoliv a kamkoliv.

Pro koho je tato forma vhodná?

Pro všechny sportovce a osoby, které mají problémy s nedostatkem pohlavních hormonů a zároveň hledají efektivní a rychlé řešení.

Saponiny hrají prim aneb jaké aktivní látky kotvičník obsahuje?

Kotvičník zemní je vskutku zajímavá rostlina bohatá především na obsah fytosterolů. Nejvýznamnější z nich, které má na svědomí většinu pozitivních vlastností, jsou právě steroidní saponiny (např. prototribestin, tribestin, dioscin a diosgenin), jenž jsou považovány za hlavní účinnou složku Tribulus terrestris. Mezi nejdůležitější z nich pak patří protodioscin, který má výrazný vliv na zvýšení hladiny testosteronu, podporu libida a svalového tonu. Nejvyšší zastoupení těchto látek nalezneme v plodech Tribulusu, ze kterých je vytvořen i náš extrakt. Kromě nich se v plodech vyskytují i sapogeniny, alkaloidy, pryskyřice, glykosidy a další aktivní látky.

Stačí pouze 2 kapsle denně a pozitivní změny se brzy dostaví

Kapsle jsou pohodlný způsob, jak z kotvičníku vytěžit maximum pro své zdraví. Nejlepšího efektu dosáhnete, pokud kapsle budete užívat 2x denně. Nezapomeňte je zapít dostatečným množstvím vody - ideálně okolo cca 300 ml.

Existují vedlejší účinky? Není třeba se obávat

Rizikovou skupinou pro užívání kotvičníku jsou těhotné a kojící ženy. Vzhledem k náchylnosti této skupiny by měla být konzumace kotvičníku konzultována s lékařem. Co se týká mužů, Tribulus by neměli užívat ti, které trápí problémy se zvětšenou prostatu.

Tribulus terrestris, Autor: Forest a Kim Starr Obrázek užit pod licencí CC BY-SA 3.0

Kód Kód: 49517
Kategorie: Bylinky
Zpět do obchodu