Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000,- Kč!

Botanic EnergyUp - Mix 30kap.

Novinka
Botanic EnergyUp - Mix 30kap.
349 Kč
Skladem
Co nás napadne, když slyšíme EnergyUp? Některé bohužel nic a to je chyba, kterou musíme napravit. EnergyUp je přípravek složený ze surovin přírodního původu. Díky jeho složení je schopen velmi úspěšně bojovat proti únavě, nebo například úpadku energie. Jak to dokáže? To si povíme za okamžik. EnergyUp byl vytvořen členy týmu Botanic, kteří mají dlouholeté zkušenosti s jednotlivými rostlinkami z jejich sortimentu. Na základě těchto zkušeností vzniklo složení, které je účinné a spolehlivé.
Co EnergyUp obsahuje?
Složení je vlastně velmi prosté. V EnergyUpu nalezneme celkem dva extrakty, které jsou zodpovědné za jeho účinky. Prvním je extrakt ze semínek Guarany s 22% kofeinu. Druhý je pak extrakt z Kolovníku lesklého s 10% kofeinu. Obě rostlinky se používají ve svých domovinách jako pomocníci s bojem proti úpadku vitality.
Jak EnergyUp účinkuje?
Další skvělá otázka. Díky složení je jeho účinek prakticky sečtením účinků Koly a Guarany. Zatímco Kola nitida (základní surovina v původní formuli Coca-Coly) má rychlý nástup vitalizujících účinků a rychlý ústup, Guarana si dává na čas. Její účinky můžeme čekat během 40 minut a trvají cca 3-5 hodin. EnergyUp tak účinkuje během 20 minut a vytrvá až 5 hodin. Účinky jako takové jsou silně vitalizující. Dochází k urychlení metabolismu, zvýšení jak srdeční, tak mozkové činnosti. Proto se skvěle hodí pro řidiče, studenty, ale i sportovce. Navíc u něj nepociťujeme propady účinků, nebo nepříjemný ústup působení. Je tedy přirozenější než káva nebo Energy Drinky.
Nežádoucí účinky
Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu (cca 200mg na dávku) se nehodí pro těhotné, ani kojící ženy. Stejně tak by si měli dát pozor osoby se srdečními potížemi a vysokým krevním tlakem. Může způsobovat nespavost.
Dávkování a způsob užití
Doporučené dávkování jsou dvě kapsle denně. Citlivější osoby na kofein by měly kapsle užívat postupně s časovým odstupem 2-3 hodiny. Kapsle zapijte 200-300ml vody. Stejně tak je můžete rozdělat a jejich obsah rozmíchat ve vodě. Tím dojde k lepšímu a rychlejšímu vstřebávání.
 
 
Kód Kód: 49450
Kategorie: Stimulanty