Botanic BeFit - Na podporu imunity 60kap.

Novinka Tip
Botanic BeFit - Na podporu imunity 60kap.
Nevhodné pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
479 Kč
Skladem

Jste náchylní k častým nemocem? Trápí vás vysoký cholesterol nebo chcete posílit oběhový systém? Sáhněte pro pomoc do přírody. Tradiční čínská medicína používá houby už po tisíciletí. A na milost je pomalu bere i moderní věda. Společně s našimi odborníky jsme je nakombinovali s extraktem z plodů acai, které jsou považované za jednu z nejzdravějších plodin na světě, a sestavili prémiový produkt, který posílí imunitu a postará se o normální hladinu cholesterolu a fungující oběhový systém.

Dřevokazné houby obsahují řadu prospěšných látek, z nichž nejvýznamnější jsou polysacharidy složené z glukózy, kterým se také říká glukany. Ty dokáží stimulovat imunitu a pomáhají tělu bránit se proti infekci.

V kapslích BeFit najdete polysacharidy z hub Shiitake (houževnatec jedlý), které označuje východní medicína za královnu mezi houbami a první zmínky o jejím používání najdete už z doby před 2000 lety. Dále pak z houby Maitake (trsnatec lupenitý), která v překladu z japonštiny znamená tančící houba. V neposlední řadě pak obsahuje extrakt z houby Reishi (lesklokorka lesklá) přezdívané houba nesmrtelnosti. To vše je doplněno extraktem z plodů Acai, které jsou bohaté na vitamíny a obsahují prospěšné polyfenoly.

Vhodné při

  • častých infekcích
  • zotavování po nemoci
  • problémy s vysokým cholesterolem
  • problémy s oběhovým systémem

Složení BeFit

Shiitake - Extrakt z houby s 50 % polysacharidů
0,240 g  36,92 %
Maitake - Extrakt z houby s 50 % polysacharidů
0,156 g  24,00 %
Reishi - Extrakt z houby s 50 % polysacharidů
0,126 g  19,38 %
Acai - Extrakt z plodů s 10% polyfenolů
0,078 g  12,00 %


Užívání a dávkování

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle. Užívejte je každé ráno se snídaní a zapijte dostatečným množstvím vody.

Nevhodné pro

Přípravek BeFit není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Mix hub není také vhodný, pokud užíváte léky na ředění krve nebo máte poruchy srážlivosti krve. V případě, že si nejste jistí, konzultujte užívání se svým lékařem.

Kód Kód: 49519
Kategorie: Léčivé byliny
Zpět do obchodu